درباره ما

معرفی شرکت آموز اندیشه نوین گستر سفید :

شرکت آموز اندیشه نوین گستر سفید در سال ۱۳۹۸ با ترکیبی قدرتمند در حوزه آموزش فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت با بهره گیری از افراد توانمند آموزشی، جمعی از اساتید دانشگاهی و همچنین گردآوری جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی، اقدام به فعالیت آموزشی در بستر آموزش الکترونیکی کرده است.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و در خدمت یادگیری قرار گرفتن آن، یکی از روش های آموزش، استفاده بهینه از وسایل الکترونیکی و فناوری های نوین  در جهت استفاده از آموزش به روز  می باشد، تا بدین وسیله علاوه بر ایجاد تنوع در امر تدریس و با مشارکت دانش آموزان در امر یادگیری، مرزهای کتاب و زمان را پشت سر بگذاریم.  به همین منظور فعالیت آموزشی این شرکت در راستای آموزش الکترونیک و به صورت آموزش بر خط(آنلاین) و آموزش غیر بر خط( آفلاین) اجرا و بهینه سازی شده است.

ایده و طراحی این سیستم آموزشی توسط تیم IT شرکت و همچنین موسسان این شرکت صورت گرفته است. استفاده از سیستم های متنوعی همچون برنامه نویسی های اختصاصی، استفاده از سیستم نرم افزاری پیشرفته آموز آنلاین برای برقراری کلاس های آنلاین و زنده و همچنین برگزاری  آزمون آنلاین در وبسایت این شرکت پیاده سازی و اجرا شده است. پس از پیاده سازی و اجرای زیر ساخت های آموزشی، اقدام بعدی شرکت، ارائه گواهینامه های معتبر برای علاقه مندان در امر آموزش بود.

رسالت آموزشی این شرکت، فراهم آوردن فضایی امن برای آموزش و همچنین بهره گیری از فن آوری های نوین در امر یادگیری است به گونه ای که مرزهای کتاب و زمان را پشت سر گذاشته تا همه افراد علاقه مند در امر یادگیری در هرنقطه ی از ایران بتوانند از آموزش استفاده کنند.

ماموریت :

شرکت آموز اندیشه نوین گستر سفید در تلاش است تا با استفاده از آخرین تکنولوژی های آموزشی بر اساس سرفصل های به روز، امکان دسترسی به امکانات آموزشی را در سراسر ایران برای تمام افراد علاقه مند در حوزه آموزشی فراهم سازد که در این راه با استفاده از تکنولوژی  الکترونیکی،  امکان استفاده از آموزشهای آنلاین و آفلاین را فراهم می کند.

چشم انداز :

چشم انداز شرکت آموز اندیشه نوین گستر سفید، تبدیل شدن به بزرگترین مرکز آموزشی در حوزه تخصصی آموزش آنلاین و آفلاین در بستر فضای الکترونیکی در ایران و کشورهای منطقه می باشد. به بیانی دیگر، این شرکت تلاش دارد تا هیچ فردی از آموزش باز نماند و مرزهای زمان و مکان را از بین ببرد تا افراد به راحتی از آموزش بهره مند شوند.  شرکت آموز اندیشه نوین گستر سفید در تلاش است تا ضمن پوشش تمام ایران در زمینه آموزش آنلاین و آفلاین، در زمینه انتقال دانش به کشورهای همسایه نیز پیشرو باشد.