درخواست آزمون آنلاین

برای برخی از دانشجویان، شرکت در آزمون آنلاین یک تجربه جدید و تا حدودی حیرت انگیز است. آنها نمی دانند چه چیزی را باید انتظار داشته باشند ، و از مهارت ها و استراتژی هایی که به آنها امکان می دهد بهترین عملکرد را داشته باشند ، اطمینان ندارند. نکته جالب اینجاست که بسیاری از اقداماتی که آنها برای انجام آزمون آنلاین انجام می دهید، کاملاً مشابه مواردی است که در هنگام آمادگی برای آزمون درون کلاسی انجام می دهید.

مراحل برگزاری آزمون آنلاین:

ایجاد کردن

ایجاد یک آزمون آنلاین بسیار آسان است. به برگه امتحان در داشبورد خود بروید و روی “ایجاد آزمون جدید” کلیک کنید: پنجره بازشو برای شما باز خواهد شد تا نام امتحان جدید خود را بنویسید. یک نام را در آنجا قرار دهید (خیلی نگران نباشید ، می توانید بعداً آن را تغییر دهید) و روی “شروع” کلیک کنید.

صفحه شروع

شما به صفحه اول امتحان خود منتقل می شوید. در اینجا می توانید عنوان امتحان خود را ویرایش کنید و دکمه شروع را بزنید.

سوالات

اکنون می توانید سوالات را به صورت تستی ببینید. فقط روی “ایجاد سوال جدید” کلیک کنید و پنجره ای باز خواهد شد تا بتوانید یک نوع سؤال را برای شروع انتخاب کنید.

مطمئن نیستید که کدام سؤال را انتخاب کنید؟ امن ترین انتخاب “انتخاب چندگانه” است. نگران نباشید ، اگر هنوز هم می خواهید ، می توانید بعد از آن نوع سؤال را تغییر دهید. و می توانید بیش از یک نوع سؤال در امتحان داشته باشید.

اتمام امتحان

نوشتن گزینه های پاسخ به پایان رسید؟ اکنون می توانید پاسخ ها را به ترتیب فعلی نشان دهید یا آنها را تغییر دهید.

تنظیمات

گزینه های بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد: از این طریق این امکان را برای شما فراهم می کند که پاسخ های خود را تغییر دهند یا خیر ، بلافاصله به سؤال بعدی بروید یا برای این کار روی “بعدی” کلیک کنید ، برای کل آزمون یا در هر زمان محدودیت زمانی اضافه کنید.

درجه بندی

زمانی که شما به تمام سوالات پاس دادید، گزینه اتمام آزمون را بزنید. سیستم به طور همزمان نتیجه موفقیت در آزمون و یا عدم موفقیت در آزمون را به شما نشان خواهد داد. همچنین شامل نمره اخذ شده می باشد.

در صورت موفقیت و قبولی در آزمون، می توانید صدور گواهینامه را انتخاب کنید. با زدن دکمه صدور گواهینامه، گواهینامه شما به صورت فایل PDF در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بدیهی است، برای دریافت گواهینامه فیزیکی لازم است مشخصات و آدرس خود را ارسال کنید. گواهینامه فیزیکی طی ۷۲ ساعت بعد از درخواست، به محل شما پست خواهد شد.

در هر قسمت که سوالی داشتید میتوانید، با آموز آنلاین در ارتباط باشید .